KONKURSY

12. edycja Konkursu "Arte Laguna" – Wenecja

Tegoroczna edycja konkursu jest już dwunastą organizowaną przez weneckie Stowarzyszenie Kulturalne MoCA. Finaliści konkursu, oprócz otrzymania nagród pieniężnych, będą mieli okazję zaprezentowania swoich prac w weneckim Arsenale oraz w międzynarodowych Galeriach Sztuki, a także będą mogli podjąć współpracę z Rezydencjami Artystycznymi.

do 18 grudnia 2017

więcej

III MIĘDZYNARODOWY KONKURS MALARSKI FUNDACJI TRZY MOSTY

Zasadniczym celem Konkursu jest wsparcie oraz promocja przez Fundację Trzy Mosty twórczości artystów - malarzy z Polski oraz z zagranicy. Konkurs ma formułę open tzn. nie narzuca tematu pracy, jak również techniki malarskiej i skierowany jest do artystów - malarzy będących obywatelami, Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Czarnogóry, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Kosowa, Macedonii, Mołdawii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Rosji, Słowenii, Ukrainy, Węgier, oraz Polski.

do 5 stycznia 2017

więcej

KONKURS NA PROJEKT MURALU nawiązującego do społecznej kampanii Forum Obywatele Bydgoszczy "BYDGOSZCZ OTWARTA I TOLERANCYJNA"

Jej celem jest zapobieganie nietolerancji, ksenofobii i agresji w relacjach społecznych, a także kształtowanie wśród bydgoszczan postaw otwartości na inność i różnorodność. Mural ma wzmocnić tożsamość oraz wizerunek Bydgoszczy, jako Miasta europejskiego, otwartego i przyjaznego. Mural ma zostać wykonany na ścianie szczytowej budynku przy ulicy Pięknej 44 w Bydgoszczy o wymiarach: szer. 12,10 m x wys.12,30 m

do 21 luty 2018

więcej

4. edycja Ogólnopolskiej Wystawy Marynistycznej BARWY MORZA - Gdynia 2018

Celem wystawy BARWY MORZA - organizowanej przy współpracy z Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku i statkiem-muzeum DAR POMORZA - jest zaprezentowanie prac malarskich przedstawiających i nieprzedstawiających, nawiązujących do piękna i tajemnicy morza. Wystawa odbędzie się tak jak poprzednio na pokładzie historycznej Białej Fregaty DAR POMORZA zacumowanej w Gdyni.

do 25 lutego 2018

więcej

Projekt artystyczny „Terytorium” – Mulhouse 2018

Celem tego projektu jest konfrontacja poglądów jak największej liczby artystów z różnych krajów dotyczących pojęcia „terytorium”.

do 1 marca 2018

więcej

YICCA 17/18 – International Contest of Contemporary Art

Celem konkursu jest promowanie uczestniczących w nim artystów, dając im możliwość dołączenia do międzynarodowego rynku sztuki współczesnej.

do 14 marca 2018

więcej