KONKURSY

Allegro Prize - 2021

Konkurs jest adresowany do artystów sztuk wizualnych wszystkich dyscyplin. Nabór jest otwarty dla artystów będących studentami lub absolwentami akademii sztuk pięknych/uczelni artystycznych oraz dla twórców, którzy nie ukończyli kierunkowych (artystycznych) studiów, lecz mają udokumentowaną działalność artystyczną. Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat.

do 28 września 2021

więcej

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Kolaż - Asamblaż 2021

Organizatorem konkursu jest Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Olkuszu. Konkurs jest adresowany do artystów profesjonalnych i studentów ostatniego roku wyższych magisterskich uczelni artystycznych oraz wyższych magisterskich uczelni o profilu artystycznym z całej Polski. Do konkursu można zgłaszać kolaże i asamblaże. Prace muszą być wykonane w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie mogą być wcześniej publikowane. Maksymalny wymiar dłuższego boku to 50 cm.

do 10 października 2021

więcej

III Międzynarodowe Triennale Litografii LITHO-Kielce / 2021-2022

Organizatorem konkursu jest Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach. Konkurs jest adresowany do artystów z Polski i zagranicy.
Do konkursu można zgłaszać prace wykonane w technice litografii (druk z kamienia) oraz prace, w których litografia jest łączona z innymi technikami. Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie trzy prace z lat 2016-2021.

do 30 listopada 2021

więcej