KONKURSY

Malamegi Lab.12 - ART PRIZE

Konkurs plastyczny Lab.12 jest skierowany do profesjonalnych artystów i amatorów; mogą w nim brać udział graficy, malarze, fotografowie, itp z całego świata. Dopuszczalne są następujące rodzaje prac: malarstwo, fotografia, rzeźba, mix media, prace cyfrowe, wideo, grafika. Konkurs jest wielką okazją dla artystów, którzy mogą wygrać nagrodę pieniężną oraz wystawić własne prace.

do 20 lutego 2019

więcej

V Piotrkowskie Biennale Sztuki

Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza piątą edycję konkursu pn. "Piotrkowskie Biennale Sztuki". Celem jest konfrontacja artystów reprezentujących wszelkie stylistyki i formuły artystyczne poprzez prezentację prac zaliczanych do szeroko pojętej dziedziny/grupy sztuk wizualnych. V Piotrkowskie Biennale Sztuki ma za zadanie nie tylko konsolidowanie środowiska artystycznego wokół cyklicznego wydarzenia artystycznego, ale przede wszystkim poszukiwanie nowych indywidualności twórczych, wskazywanie młodych lub nieznanych talentów artystycznych, którym trudno zaistnieć na coraz bardziej skomercjalizowanej polskiej scenie artystycznej.

do 28 lutego 2019

więcej

XI edycja Biennale Grafiki Studenckiej

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest "bunt". Do konkursu można nadesłać nie więcej niż trzy prace w dowolnej technice graficznej. W Biennale mogą brać udział wyłącznie studenci wyższych uczelni plastycznych oraz dyplomanci z 2017 i 2018 roku.

do 3 marca 2019

więcej

Konkurs na plakat 14 R@Portu

Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu firmującego 14. Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port w Gdyni.
Konkurs jest skierowany przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym.

do 14 marca 2019

więcej

44. Biennale Malarstwa "Bielska Jesień 2019"

Galeria Bielska BWA ogłasza konkurs na kolejną 44. edycję Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2019 kierowany do polskich artystów malarzy zamieszkałych w kraju lub za granicą. Do konkursu mogą przystąpić absolwenci wyższych szkół artystycznych, a także malarze (osoby pełnoletnie) nieposiadający dyplomu uczelni artystycznych, ale legitymujący się aktywnością twórczą i dorobkiem artystycznym.
Na konkurs przyjmowane są prace wykonane w latach 2017-2019, w dowolnej technice i konwencji malarskiej, niedające się powielić jako oryginały, uprzednio nienagradzane na innych konkursach i będące własnością autora.

do 15 marca 2019

więcej

EIZO - Zainspirowani Japonią IX

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy w technice cyfrowej związanej tematycznie z ojczyzną monitorów EIZO - Japonią i dowolnymi aspektami związanymi z "japońskością". Prace konkursowe mają być wykonane dowolną techniką cyfrową w postaci fotomontażu, matte painting, przetworzonej cyfrowo fotografii, digital painting, etc. w formacie nie przekraczającym A3.

do 17 marca 2019

więcej

11. Triennale Małych Form Malarskich

Galeria Sztuki Wozownia w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie 11. Triennale Małych Form Malarskich. Przedmiotem konkursu są prace malarskie wykonane w dowolnej stylistyce i technice malarskiej o maksymalnej powierzchni 600 cm2 (powierzchnia pracy malarskiej bez oprawy).

do 31 maja 2019

więcej

PAMIĄTKA REGIONU WARMII I MAZUR 2019

Celem Konkursu jest pozyskanie regionalnej pamiątki, która kojarzy się z Warmią i Mazurami, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje.

do 30 czerwca 2019

więcej