KONKURSY

KONKURS NA PROJEKT MURALU nawiązującego do społecznej kampanii Forum Obywatele Bydgoszczy "BYDGOSZCZ OTWARTA I TOLERANCYJNA"

Jej celem jest zapobieganie nietolerancji, ksenofobii i agresji w relacjach społecznych, a także kształtowanie wśród bydgoszczan postaw otwartości na inność i różnorodność. Mural ma wzmocnić tożsamość oraz wizerunek Bydgoszczy, jako Miasta europejskiego, otwartego i przyjaznego. Mural ma zostać wykonany na ścianie szczytowej budynku przy ulicy Pięknej 44 w Bydgoszczy o wymiarach: szer. 12,10 m x wys.12,30 m

do 21 luty 2018

więcej

4. edycja Ogólnopolskiej Wystawy Marynistycznej BARWY MORZA - Gdynia 2018

Celem wystawy BARWY MORZA - organizowanej przy współpracy z Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku i statkiem-muzeum DAR POMORZA - jest zaprezentowanie prac malarskich przedstawiających i nieprzedstawiających, nawiązujących do piękna i tajemnicy morza. Wystawa odbędzie się tak jak poprzednio na pokładzie historycznej Białej Fregaty DAR POMORZA zacumowanej w Gdyni.

do 25 lutego 2018

więcej

Projekt artystyczny „Terytorium” – Mulhouse 2018

Celem tego projektu jest konfrontacja poglądów jak największej liczby artystów z różnych krajów dotyczących pojęcia „terytorium”.

do 1 marca 2018

więcej

YICCA 17/18 – International Contest of Contemporary Art

Celem konkursu jest promowanie uczestniczących w nim artystów, dając im możliwość dołączenia do międzynarodowego rynku sztuki współczesnej.

do 14 marca 2018

więcej

Pamiątka regionu Warmii i Mazur - 2018

Celem Konkursu jest pozyskanie regionalnej pamiątki, która kojarzy się z Warmią i Mazurami, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje.

do 30 czerwca 2018

więcej