Mariusz Kowalski, Magdalena Łazar-Massier, Klaudia Mostowik, Krystyna Prządka, Katarzyna Szurkowska, Patrycja Wilczek
Prezentacja twórczości artystów nowoprzyjętych w szeregi Okręgu Zielonogórskiego ZPAP.

3 - 14 grudnia 2010

Galeria PRO ARTE - wernisaż

Mariusz Kowalski

[1969] - absolwent Instytutu Sztuki i Kultury Plastycznej w Zielonej Górze (dyplom w pracowni rysunku prof. Izabeli Gustowskiej), studia podyplomowe z grafiki komputerowej na Politechnice Zielonogórskiej.

Mariusz Kowalski

Magdalena Łazar-Massier

[1976] - absolwentka Instytutu Sztuki i Kultury Plastycznej w Zielonej Górze (2001) i Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Wydział Malarstwa 2008). Uprawia: wideo, malarstwo, rysunek.

Magdalena Łazar-Massier

Klaudia Mostowik

[1983] - absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie, następnie Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (pracownia malarstwa profesora Stanisława Rodzińskiego). Uprawia malarstwo olejne i pastel.

Klaudia Mostowik

Krystyna Prządka

[1959] - absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu (dyplomy z wyróżnieniem z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. W. Dudkowiaka oraz malarstwa w architekturze w pracowni prof. A. Łubowskiego). Artysta plastyk i pedagog. Uprawia malarstwo.

Krystyna Prządka - malarstwo na jedwabiu

Katarzyna Szurkowska

[1976] - absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Zielonogórskim (dyplom w 2002 roku z rysunku w pracowni profesora Zenona Polusa). Uprawia malarstwo, rysunek i projektowanie przestrzenne.

Katarzyna Szurkowska

Patrycja Wilczek

[1978] - absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego (dyplom z malarstwa w 2003 r.) i Uniwersytetu Rennes 2 (Francja, dyplom w 2004 r.). Pracuje w Katedrze Sztuki i Kultury Plastycznej na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Patrycja Wilczek

Wystawa z cyklu: