ZPAP

PRO ARTE
Wystawy
w Galerii
PRO ARTE
Salonie Sztuki
Okręgu Zielonogórskiego
ZPAP

02.06 - 16.06.2017Kamil Niewiński | GABINET OSOBLIWEGO ARTYSTY | rzeĽba, rysunek
19.05 - 02.06.2017Katarzyna Szurkowska | IMPRESJE | malarstwo
05.05 - 19.05.2017Robert Bubel | Magazyn cudów | malarstwo
21.04 - 04.05.2017Witold Stelmachniewicz | COMMENTCEPTION | malarstwo
31.03 - 11.04.2017Dariusz Bareya | HUMAN'S LIGHT AND SHADE | fotografia
17.03 - 29.03.2017Lidia Domagała | ROZMOWA | malarstwo
03.03 - 16.03.2017Małgorzata Bukowicz, Anna Zawadzka-Dziuda | SFERA KOBIET | biżuteria, rysunek, malarstwo
17.02 - 03.03.2017Grzegorz Leon Piotrowski | DROGA | malarstwo
07.01 - 21.01.2017Ewa Balawajder | EWA – ABSTRAKCYJNIE | malarstwo
26.11 - 11.12.2016Małgorzata Bukowicz | LUNY | obiekty ceramiczne, rzeĽba
15.10 - 05.11.2016Mira Skoczek-Wojnicka | MIRA ARTE | malarstwo
23.09 - 07.10.2016Marzena C. Karcz | XX Jubileusz w Galerii Pro Arte | malarstwo
03.09 - 13.09.2016Pokonkursowa wystawa plakatu „Dni Zielonej Góry WINOBRANIE 2016”
29.07 - 12.08.2016Tomasz i Sebastian Starzyńscy | BRACIA MALARZE | malarstwo
15.07 - 27.07.2016Anka Wojewoda | RECARTLING 2012–2016
09.07 - 13.07.2016Szymon Teluk | REBUS | malarstwo
17.06 - 02.07.2016Liwia Litecka, Cezary Bednarczyk | PORTRET O WIELU TWARZACH | malarstwo
27.05 - 10.06.2016Michał Bajsarowicz | TORSO | malarstwo
06.05 - 20.05.2016Helena Zadrejko | D¬WIĘKI KOLORU | malarstwo
23.04 - 05.05.20165 POKOI – GDZIE SZTUKA SPOTYKA SIĘ Z WNĘTRZEM | Agnieszka Fr±ckowiak, Dorota Jędruch-Witkowska, Agnieszka Kujawa-Bartosik, Magdalena Limbach, Dana Saga Tomaszewska
12.04 - 20.04.2016Malwina Borek, Patryk Pałka, Klaudia Dobek, Marta Stepek | Dyplomy uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Zielonej Górze
18.03 - 02.04.2016Magdalena Łazar-Massier | STAN NA DZI¦ | malarstwo
13.02 - 27.02.2016Małgorzata Martyniak | MALARSTWO
13.11 - 27.11.2015bOrdiUra | wystawa ilustracji i komiksu
02.11 - 12.11.2015Marek Lalko | Album/N | fotografia
16.10 - 30.10.2015Bożena Cajdler-Gruszkiewicz | MALARSTWO
19.09 - 30.09.2015Krzysztof Ryfa | TRUE ART | malarstwo
05.09 - 13.09.2015Ogólnopolski konkurs na projekt plakatu „Dni Zielonej Góry – Winobranie 2015
10.07 - 24.07.2015Ireneusz Pruszyński | malarstwo
12.06 - 26.06.2015 MY' 60 LAT - malarstwo, grafika, rzeĽba, rysunek i fotografia
- wystawa z okazji 60-lecia Okręgu Zielonogórskiego ZPAP
15.05 - 29.05.2015Agnieszka Kujawa-Bartosik | ULTRAMARYNA, CERULEUM, INDYGO
23.04 - 07.05.2015Agnieszka Jacyno, Jolanda Jeklin | NASZE SPOJRZENIA
18.04 - 07.05.2015Andrzej Bembenek | Wszystko, co się wydarzyło wci±ż trwa i trwa... | malarstwo
10.04 - 20.04.2015Joanna Frydrychowicz, Krzysztof Skrzypczyk | PLAKATY
21.03 - 08.04.2015Małgorzata Pi±tek-Grabczyńska | PODRÓŻ Q NIEZNANYM WIDOKOM
07.03 - 18.03.20155 X SZTUKA NA WYNOS | Anna Nabel-Myszkiewicz, Anna Stoksik-Markuszewska, Katarzyna Heba, Olga Lemińska, Dorota Polaczek
25.02 - 06.03.2015Adam W. Bagiński | MALARSTWO
07.02 - 20.02.2015Anna Zawadzka-Dziuda | PLASTYKA | malarstwo
14.11 - 06.12.2014Małgorzata Bukowicz | RZE¬BA - OBIEKTY WYBRANE
17.10 - 28.10.2014SOLARY | Katarzyna Kutzmann-Solarek, Ireneusz Solarek
26.09 - 06.10.2014WYSTAWA, KTÓREJ NIE BYŁO | Stanisław Antosz 1949-2004
05.09 - 24.09.2014Raymond Holweck, Bernard Latuner, Magaki Merklen, Alexandra Prajer, Lucienne Smagala | TACY JESTE¦MY
30.07 - 14.08.2014Leopold Kolbiarz | UPŁYW CZASU | malarstwo, rysunek
05.07 - 19.07.2014Roma i Telemach Pilitsidis | DWUZNACZNO¦Ć REALIZMU | malarstwo
13.06 - 26.06.2014 Radosław Czarkowski |   Y   | malarstwo, rysunek
24.05 - 07.06.2014 Martyna Krutulska-Krechowicz | PŁAKAĆ MOŻNA TYLKO RAZ | rysunek
25.04 - 08.05.2014 Jerzy Fedro | MÓJ PORTRET | rysunek
28.02 - 14.03.2014 Katarzyna Adamiak-Ja¶nikowska | POSZUKIWACZE PEREŁ | malarstwo
11.01 - 25.01.2014 Lidia Domagała, Grzegorz Sitek, Bożena Uryga-M±czyńska | TRZY ¦WIATY | malarstwo i ceramika
08.11 - 22.11.2013 Roland Kozlowski | RED-HOT Abstract Expressionism | malarstwo
05.10 - 26.10.2013 Dorota Komar-Zmy¶lony | MALARSTWO i RYSUNEK
06.09 - 21.09.2013 Woytek Rygało | CO¦ SREBRNEGO II | biżuteria autorska
13.08 - 30.08.2013 Natalia Pastuszenko | MGNIENIA | malarstwo
12.07 - 27.07.2013 Agnieszka Kujawa-Bartosik, Katarzyna Wesołowska-Waszkowska | LATO... | malarstwo
01.06 - 28.06.2013 Ewa Kwasniewska | KOBIECE PEJZAŻE | malarstwo
07.05 - 16.05.2013 Michał Sarnowski | Biomasa | wybrane realizacje cyklu z lat 2011-2012
05.04 - 21.04.2013 Małgorzata Lazarek | SPÓŁDZIELNIA MALARSKA | malarstwo
01.06 - 15.06.2012 Pracownia SITODRUK | Wydział Artystyczny Instytut Sztuk Wizualnych UZ | 1998 - 2012
18.05 - 30.05.2012 Janusz Skiba - Deszczowe fascynacje - fotografia | grafika | malarstwo
13.04 - 28.04.2012 Wojciech Plust - To co ukryte - malarstwo
25.11 - 10.12.2011 Helena Zadreyko - Artystka i muza - malarstwo
04.11 - 16.11.2011 O wieży raz jeszcze... - Hanna Maria Ograbisz-Krawiec
14.10 - 27.10.2011 AMSTERDAM - Agnieszka Graczew-Czarkowska | Radosław Czarkowski
04.10 - 08.10.2011 Wystawa plastyczna   z okazji 25-lecia "Domu Harcerza" w Zielonej Górze
22.09 - 01.10.2011 Jacek Fr±ckiewicz - Rysunek satyryczny
17.06 - 05.07.2011 Anna Bembenek - Obrazy z szuflady | malarstwo
27.05 - 14.06.2011 Edward Mirowski - MALARSTWO
29.04 - 14.05.2011 Roma Pilitsidis - MALARSTWO
25.03 - 10.04.2011 Przemysław Gapiński - MALARSTWO
03.12 - 14.12.2010 NEXT - Mariusz Kowalski, Magdalena Łazar-Massier, Klaudia Mostowik, Krystyna Prz±dka, Katarzyna Szurkowska, Patrycja Wilczek
05.11 - 20.11.2010 Kajetan Pasztuła - RYSUNEK
15.10 - 30.10.2010 Łukasz Huculak - „Ćwiczenia z psychokinezy” - malarstwo
25.09 - 13.10.2010 Břetislav Kovařík - „HUMOR SAPIENS” - rysunek satyryczny
04.09 - 11.09.2010 Profesorowie i absolwenci - wystawa z okazji jubileuszu 35-lecia Zespołu Szkół Plastycznych w Zielonej Górze
18.06 - 29.06.2010 Bogumił Hoder - W ZAMKNIĘTYM KALEJDOSKOPIE - malarstwo
14.05 - 29.05.2010 Kazimierz Kalkowski - rzeĽba i rysunek
20.04 - 30.04.2010 Anna Nabel-Myszkiewicz - „FALA”
26.02 - 10.03.2010 Adam Wojciech Bagiński - Malarstwo
22.01 - 02.02.2010 Sylwester Mocur - „Do diabła z przysłowiami” - grafika cyfrowa
04.12 - 15.12.2009 Robert Tomak - Małe i większe formy rzeĽbiarskie
01.12 - 03.12.2009 WYSTAWA DYPLOMOWA - Małgorzata Tokarska i Martyna Krutulska-Krechowicz
13.11 - 24.11.2009 Barbara Domagała Wilson - "Jack and Friends" - malarstwo
02.10 - 26.10.2009 GRONO - malarstwo, grafika, rzeĽba, rysunek i fotografia
- wystawa z okazji 55-lecia Okręgu Zielonogórskiego ZPAP
18.09 - 26.09.2009 Robert Szecówka - RYSYNEK SATYRYCZNY
04.09 - 15.09.2009 Dorota Komar-Zmy¶lony - MALARSTWO | Piotr Gadek - RZE¬BA
19.06 - 30.06.2009 Katarzyna Wesołowska-Waszkowska - MALARSTWO
22.05 - 02.06.2009 Jacek Papla - "ZAPIS" - grafika
24.04 - 05.05.2009 Jarosław łukasik - "OBRAZY NIEOSTATNIE" - malarstwo
20.03 - 02.04.2009 Zenon Polus - "Wielkie mi to HALO... VI" - nowy alfabet, obiekty
30.01 - 13.02.2009 Tomasz Daiksler, Aleksandra Dyba¶, Natalia Janigacz, Dominika Radzińska, Jolanta Surzykiewicz - MALARSTWO | RYSUNEK
29.10 - 12.11.2008 Krystyna Nowakowska | Jerzy Nowakowski - RZE¬BA
17.10 - 26.10.2008 NATURA OPTIMA - Grażyna Michalak-Bazylewicz, Stanisław Dziubak, Zdzisław Bazylewicz
27.09 - 06.10.2008 Zbigniew Jujka - RYSUNEK PRASOWY
05.09 - 14.09.2008 OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PROJEKT PLAKATU WINOBRANIOWEGO | DNI ZIELONEJ GÓRY - WINOBRANIE 2008
wystawa pokonkursowa
28.06 - 14.07.2008 KOMPILACJE - wystawa artystów Oddziału Tarnowskiego ZPAP
13.06 - 24.06.2008 Przemysław Tyszkiewicz - Grafika
15.05 - 27.05.2008 Krzysztof Pasztuła - MALARSTWO
18.04 - 29.04.2008 Agnieszka Bar | Agnieszka Kajper - SZKŁO ARTYSTYCZNE
21.03 - 02.04.2008 BETWEENUS - malarstwo | rzeĽba | fotografia | multimedia
15.02 - 29.02.2008 Jerzy Fedro - Grafika | Rysunek
30.11 - 14.12.2007 Anna Jarnuszkiewicz - MALARSTWO, RYSUNEK - Warszawa
16.11 - 27.11.2007 KORPORACJA TRYLOBIT - „POZA” - Anna Nabel-Myszkiewicz, Igor Myszkiewicz, Marek Szpak
26.10 - 14.11.2007 Agata Buchalik-Drzyzga - Malarstwo, papier ręcznie czerpany
40-lecie pracy twórczej
07.09 - 16.09.2007 OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PROJEKT PLAKATU WINOBRANIOWEGO | DNI ZIELONEJ GÓRY - WINOBRANIE 2007
wystawa pokonkursowa
03.09 - 05.09.2007 Małgorzata Gołucka - "... NR MIESZKANIA 5/32" - malarstwo - obrona pracy licencjackiej
29.06 - 10.07.2007 Wanda Ju¶cińska - AKWARELA - Gorzów Wlkp.
25.06 - 28.06.2007 Grzegorz Ogórek - MALARSTWO, PROJEKTOWANIE GRAFICZNE - (obrona pracy magisterskiej, Katedra Sztuki UZ)
25.05 - 05.06.2007 Michał Bajsarowicz - MALARSTWO - Gorzów Wlkp.
13.04 - 24.04.2007 Henryk Krakowiak - MALARSTWO - Letnica
16.03 - 28.03.2007 Stanisław Stach - MALARSTWO - Olkusz
16.02 - 03.03.2007 Agnieszka Filar - LINORYT - Zielona Góra
06.10 - 21.10.2006 "Baby Warmińskie" - malarstwo, rysunek - Olsztyn
Czerwiec 2006 5-lecie Uniwersytetu Zielonogórskiego, Festiwal Nauki - Zielona Góra 2006. "Dialog Ciała" - Przemysław Gapiński, Karol Radziszewski (Szu Szu).
Aleksandra Wojciechowska-Waszkowska "Integracja Sztuk" - muzyka, malarstwo
- Instytut Muzyki UZ. Kurator: Konrad Schiller - Uniwersytet Warszawski.
16.12 - 26.12.2005 Telemach Pilitsidis - malarstwo - Głogów
14.10 - 24.10.2005 Bogumiła Pręgowska - grafika, rysunek - Toruń
01.07 - 14.07.2005 Marek Szpak "Magia Ciała" - infografia (obrona pracy magisterskiej, Instytut Sztuki UZ)
01.07 - 14.07.2005 Robert Tomak - rzeĽba - Zielona Góra
22.04 - 04.05.2005 Anna Nabel "Moira" - infografia - Zielona Góra
28.01 - 14.02.2005 Monika Wochniak - malarstwo, grafika - Poznań
26.11 - 24.12.2004 Hanna Ograbisz-Krawiec - malarstwo, rzeĽba - Poznań
22.10 - 30.10.2004 Witold Michorzewski - plakat - Zielona Góra
07.10 - 22.10.2004 Rysownicy "Przekroju" - Marcin Maciejowski, Wilhelm Sasnal, Marek Raczkowski - Warszawa
21.05 - 02.06.2004 Przemysław Gapiński - malarstwo - Zielona Góra
23.04 - 14.05.2004 Igor Myszkiewicz - rysunek - Zielona Góra
02.04 - 15.04.2004 Jerzy Wojciech Bielecki - malarstwo - Olsztyn
12.03 - 22.03.2004 Paweł Bitka "Szalone Nożyczki" - projekt scenografii do spektaklu - Kraków
27.02 - 07.03.2004 Zenon Korytowski - malarstwo - Tuchola
15.10 - 25.10.2003 Wacław Serdeczny "Obrazy" - malarstwo - Zielona Góra
26.09 - 05.10.2003 Magdalena Gryska - malarstwo - Zielona Góra
10.09 - 20.09.2003 Sven Hoffmann - fotografia, Frank Lipka - rzeĽba, kamień. Hochschule der Kunste - Berlin
06.06 - 17.06.2003 Dorota Komar-Zmy¶lony - malarstwo - Zielona Góra
13.05 - 26.05.2003 Jerzy i Andrzej Głuszkowie - malarstwo, pastele i projekty wnętrz - Wrocław
11.04 - 25.04.2003 Aleksandra Fichna-Chełkowska - malarstwo - Zielona Góra
14.03 - 24.03.2003 "Pokolenie" - Anna Bembenek, Andrzej Bembenek, Olgierd Ciszak, Marcin Fajfruk, Przemysław Gapiński, Sylwester Mocur, Igor Myszkiewicz, Anna Nabel, Marcin Ponomarew, Marek Szpak - malarstwo, grafika, rysunek, fotografia. Muzyka: Sławomir Kozłowski - Zielona Góra
21.02 - 05.03.2003 Zofia Bilińska - rzeĽba, br±z - Gorzów Wlkp.
22.11 - 30.11.2002 Helena Jacyno - malarstwo, grafika, wycinanki - Lwów
09.09 - 20.09.2002 Artur Wochniak - rzeĽba, br±z - Zielona Góra. Wolfgang Thiel - pastele - Berlin. Anna i Kazimierz Sitowie - szkło - Poznań
24.05 - 03.06.2002 Agata Buchalik-Drzyzga "Skrawki życia" - papiery, grafiki - Zielona Góra
26.04 - 24.05.2002 Krystyna Nowakowska "Anioły Czasu" - rzeĽba - Kraków
09.03 - 14.03.2002 Jerzy Panek - pastele, rysunki, grafiki - ze zbiorów Galerii "Artemis" - Kraków. | Szkło, porcelana, ceramika ze zbiorów Galerii "Opera" - Warszawa